Dnešní datum: 03. 12. 2021   | EZS | EPS | Kamery | Antény/Satelity | Download | Fotogalerie |    
JindřichohradeckoGotické apartmányPronájem rekreačních objektůChata na SamotěCyklistikaGotický penzionRybník KomorníkČeská KanadaKoupání v Jižních ČecháchStrmilovský šachový klubvodlitniRybářstvíUbytování v Kunžaku

Obecné informace

* Antény, satelity, společné televizní antény


 

Antény a satelity

   Provádíme montáže nových nebo rekonstrukce a opravy stávajících systémů ve velikosti pro bytové zástavby, rodinné domy, rekreační střediska, firemní objekty i hotelové komplexy. 

V případě hvězdicového provedení je možné těchto rozvodů využít k připojení na internet, na pult centrální ochrany, na přenos analogových i digitálních satelitních programů apod.

Nainstalujeme vám parabolickou anténu včetně digitálního přijímače systému UPC Direct, DigiTV, atp.

Měření intenzity televizního signálu, zpracování konkrétní technické a finanční nabídky dle požadavků zákazníka, zdarma (pouze pro zákazníky v Praze).

 

Společné televizní antény

Provádíme montáže, rekonstrukce a opravy společných televizních antén. S použitím nejmodernějších technologií od firem Grundig, Spaun, Schweiger, Hirschmann.

Rozvody televizního, radiového a satelitního signálu, koaxiálními kabely, při montážích a rekonstrukcích můžeme provádět dvěma způsoby a to: kaskáda a hvězda.
  • kaskáda, kde nový koaxiální kabel je protažen v původních trubkách, či lištách, vertikálního, stávajícího vedení společné televizní antény STA. Tento způsob není ekonomicky náročný, ale plně dostačující pro přenos televizních signálů v pásmu VHF, UHF a FM.

  • hvězda je druhým zpusobem. Televizní signál se rozvádí do každé účastnické zásuvky společné televizní antény STA zvlášť. Výhoda toho způsobu rozvodu je v nezávislém odpojení, či připojení jednotlivých účastníků, dlužníků a podobně. Dále v možnosti připojení jednotlivých bytů na internet, PCO a jiné.

Aktuality o přechodu na digitální pozemní televizní vysílání najdete zde.

 

Měřící technika

Naši technici jsou vybaveni moderní technikou zejména od firem PROMAX či Schwaiger

 

   

 

Promax

 

Schwaiger

Neváhejte kontaktovat obchodníka.

 

Využijte naší nabídky a proveďte všechny rozvody najednou!    

 

 


Celý článek | Autor: administrator | Informační e-mailVytisknout článek


risco

Orbit Pro

honeywell

dsc

jablotron
optex

Fermax

Nuuo

Acti

hormann

Copyright Jaroslav POLIDAR - TRAPOL 5
rok 1994-2012

EZS EPS CCTV STA SAT poplachový systém poplachové systémy elektronické zabezpečení perimetr Galaxy Microtech, Rokonet Risco Orbit-Pro DSC Optex RP296 RP114 RP140 RP128 Dimenson G3 strukturovaná kabeláž docházkové systémy přístupovka přístupové systémy počítačová síť správa počítačové sítě domovní telefony kamery kamera IP domovní telefony telefon anténa antény satelit satelity montáž montáže oprava opravy servis údržba návrh Břevnov, Strahov Dejvice, Zličín Řepy, Řeporyje Luka, Lužiny Smíchov, Radlice Zbraslav, Jesenice Třebotov, Choteč Kosoř, CHýnice Ořech, Tachlovice Zbuzany, Rudná Jinočany, Chrášťany Úhonice, Drahelčice Nenačovice, Ptice Chýně, Červený újezd Svárov, Unhošť Kyšice, Braškov Hostouň, Dobrovíz Středokluky, Kněževes Středokluky, Makotřasy Lichoceves, Statenice Tuchoměřice, Horoměřice Chuchle, Radotín