Antény, satelity, společné televizní antény

Autor: administrator <admin(at)trapol.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 02. 01. 2007 

Antény a satelity

   Provádíme montáže nových nebo rekonstrukce a opravy stávajících systémů ve velikosti pro bytové zástavby, rodinné domy, rekreační střediska, firemní objekty i hotelové komplexy. 

V případě hvězdicového provedení je možné těchto rozvodů využít k připojení na internet, na pult centrální ochrany, na přenos analogových i digitálních satelitních programů apod.

Nainstalujeme vám parabolickou anténu včetně digitálního přijímače systému UPC Direct, DigiTV, atp.

Měření intenzity televizního signálu, zpracování konkrétní technické a finanční nabídky dle požadavků zákazníka, zdarma (pouze pro zákazníky v Praze).

 

Společné televizní antény

Provádíme montáže, rekonstrukce a opravy společných televizních antén. S použitím nejmodernějších technologií od firem Grundig, Spaun, Schweiger, Hirschmann.

Rozvody televizního, radiového a satelitního signálu, koaxiálními kabely, při montážích a rekonstrukcích můžeme provádět dvěma způsoby a to: kaskáda a hvězda.
  • kaskáda, kde nový koaxiální kabel je protažen v původních trubkách, či lištách, vertikálního, stávajícího vedení společné televizní antény STA. Tento způsob není ekonomicky náročný, ale plně dostačující pro přenos televizních signálů v pásmu VHF, UHF a FM.

  • hvězda je druhým zpusobem. Televizní signál se rozvádí do každé účastnické zásuvky společné televizní antény STA zvlášť. Výhoda toho způsobu rozvodu je v nezávislém odpojení, či připojení jednotlivých účastníků, dlužníků a podobně. Dále v možnosti připojení jednotlivých bytů na internet, PCO a jiné.

Aktuality o přechodu na digitální pozemní televizní vysílání najdete zde.

 

Měřící technika

Naši technici jsou vybaveni moderní technikou zejména od firem PROMAX či Schwaiger

 

   

 

Promax

 

Schwaiger

Neváhejte kontaktovat obchodníka.

 

Využijte naší nabídky a proveďte všechny rozvody najednou!